Інфляція галопує

Категорія: ВладаПереглядів: 1487

У Нацбанку розповіли, через що прискорилося зростання цін За даними відомства, інфляція у липні перевищила прогнози НБУ через вищі темпи зростання цін на продукти й адміністративні чинники.  Фактична інфляція в липні перевищила траєкторію прогнозу Національного банку, що перш за все пояснюється високими темпами зростання цін на сирі продукти харчування й посиленням впливу адміністративних чинників, йдеться в повідомленні регулятора. При цьому НБУ зазначає, що фундаментальний інфляційний тиск залишився помірним - базова інфляція як у місячному, так і річному вимірі відповідала очікуванням регулятора. Національний банк очікує, що частина із зазначених ефектів має тимчасовий характер і може бути знівельована в другій половині 2017 року. «Однак поточна динаміка загального ІСЦ (індексу споживчих цін - УНІАН) і його складових свідчить про подальше посилення ризиків більш суттєвого відхилення інфляції від центральної точки цільового діапазону 8% +/- 2 п.п. на кінець поточного року, ніж передбачає наш липневий прогноз, незважаючи на те, що фундаментальний інфляційний тиск залишатиметься помірним», - йдеться в повідомленні.

 

Вісті Калущини 4


Коментарів: 2

 • Анонім (20:25 11/08/2017)
  Оцінка: +1 / -1 | [IP: 193.201.225.45]

  тю, та яка ж це інфляція, це так, дєтскій лєпєт, от в красивому 1993 році то була інфляція - ціни на все виросли в 100 раз!!

 • Іван твердохліб (23:40 11/08/2017)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.133.225.55]

  crazyчого чого, бо нашим агрохолдингам європа дала квоти на експорт, вот тому і купуєм картоплю і моркву по " європейським цінам" а чого вони будуть нв внутрішньому ринку продавати моркву по два гривні якшо можна піхгути за пів долара

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.