Громадський проект. У Калуші хочуть створити парк “Просто мрій”

Категорія: СоціумПереглядів: 382

На конкурс проектів Бюджету участі подали проект парку “Просто мрій”. Проект з такою самою назвою брав участь у конкурсі і минулого року. Він увійшов до двадцятки фіналістів, однак не набрав достатньої кількості голосів калушан на свою підтримку.

 

Минулого року авторами проекту з влаштування відпочинкової зони біля Пагорба Слави були депутат міської ради Володимир Тимків та Тетяна Будзан. Цього року цей проект має іншого автора – Дану Олеськів, а Володимир Тимків є його співавтором, інформують "Вікна".

Змінився і сам проект – він є скромнішим за бюджетом. Минулого року парк «Просто мрій» був розрахований на 298 тис. гривень, цього року – на 199 тис. гривень.

За проектом на занедбаній території старого саду біля Пагорба Слави автор пропонує обладнати комфортну відпочинкову зону з облаштуванням спортивного майданчику з тренажерами, доріжок для прогулянок та місць відпочинку. Мета проекту - створити максимально комфортні умови для занять спортом на природі. Згідно з оприлюдненим кошторисом проекту, пропонується встановити спортивний майданчик за 89 тис. гривень, десять лавочок на 10 тис. гривень і ще близько 70 тис. гривень витратити на земельні роботи і доріжки.

Нагадаємо, що власні проекти на фінансування з Бюджету участі подали ще троє депутатів міської ради. Віталій Джуган пропонує замінити огорожу в дитячому садку «Росинка», Юрій Тимків — встановити 10 столів для гри в шахи, шашки та настільний теніс. А Сергій Воконоголь мріє про спортивний майданчик на своєму окрузі.

Раніше йшлося, що на конкурс Бюджету участі у Калуші подали 25 проектів.

Комісія оцінюватиме подані проекти (робота з авторами, уточнення авторами проектів, прийняття рішення комісією про допуск проектів на голосування) з 1 червня по 29 червня. Інформаційна кампанія для ознайомлення жителів міста з проектами розпочнеться 3 липня і триватиме до 31 серпня.

Термін початку і завершення голосування за проекти — з 1 по 21 вересня. Проекти-переможці планують оголосити до 15 жовтня.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 3

 • Анонім (15:42 06/06/2018)
  Оцінка: +2 / -3 | [IP: 176.36.150.246]

  мда, просто "нєт слов" - вуйки, я якось на стадіон зайшов той що поки що хімік називається - там ні душі, тобто ну абсолютно нікого а ви збираєтеся встановити якісь тренажери на пагорбі слави - для кого?? крім того пагорб слави то якщо ви забули це могила, там поховані солдати червоної армії, а ви на де-факто цвинтарі збираєтесь влаштувати доріжки для прогулянок - у вас у покоління пе взагалі замість мозгів одне пепсі.

  • ББА (11:41 07/06/2018)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 2.216.90.13]

   на занедбаній території старого саду біля Пагорба Слави автор пропонує обладнати комфортну відпочинкову зону з облаштуванням спортивного майданчику

   на занедбаній території старого саду біля Пагорба Слави

   на занедбаній території старого саду біля Пагорба Слави

   • Анонім (19:00 07/06/2018)
    Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.222.202.12]

    ну добре, най буде, назвемо джунглі навколо холма слави "садом" - все одно на височанці (та і в калуші) активних спортсменів так мало що економічно для них будувати "тренажери" - то викидувати і так дорогі гроші на вітер - приклад льодова арена.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.