Громадський проект. У Хотіні ініціюють створення скверу «Радість»

Категорія: СоціумПереглядів: 304

На розгляді міської влади знаходиться проект з влаштування скверу у житловому масиві Хотінь.

Він бере участь конкурсі громадських ініціатив, які можуть бути реалізовані в рамках Бюджету участі наступного року. Для цього потрібно, щоб спеціально створена комісія допустила проект до голосування, а калушани його підтримали, інформують "Вікна".

Проектом, автором якого є Христина Вальнюк, передбачено облаштування скверу, зокрема, пропонується встановити лавки, освітлення, невелику сцену для виступів, висадити ялинки, туї, клумби, встановити тенісний стіл, футбольні ворота та воркаут на території «біля хреста», де  проходять традиційні «Хотінські фестини». 

Бюджет проекту – в межах 200 тис. гривень.  

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (22:14 05/06/2018)
  Оцінка: +1 / -1 | [IP: 217.147.169.75]

  що таке воркаут? нащо сцена для виступів - що ви жителі хотіня можете такого сказати в виступі? ну а лівниця вам нащо - пройшов 5 хвилин, тут тобі і сквер "радість" і сквер "фестиваль" і навіть сквер "водограй" - все залежить від кількості алкоголю, хі, хі.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.