Громадський проект. На Сівці пропонують створити «Калуську Венецію» з кафе і мостами кохання

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 355

На конкурс громадських проектів в рамках Бюджету участі подали проект, який передбачає очищення каналу річки Сівка, що проходить через місто, відновлення екосистеми та створення можливості для облаштування рекреаційних та відпочинкових зон вздовж річки.

 

Автор проекту – Віта Ковальчук. Проект належить до категорії великих і розрахований на фінансування у майже максимально можливому розмірі – понад 399 тис. гривень, інформують "Вікна".

Мета проекту – очищення води і берегів річки. Для цього автор пропонує перевірити шлюз, належне функціонування відстійників, каналізаційних труб, полагодити їх з метою недопущення потрапляння нечистот в ріку, очистити русло річки, поглибити і розширити її в деяких місцях, забезпечити зони відпочинку для жителів міста: укріпити береги, побудувати пірси для відпочинку і риболовлі, безпечні сходження до води, запустити мальків, облаштувати набережні з кафе, «мости кохання», побудувати пристань для можливості оренди маленьких легких човнів для туристичного сплаву каналом.

Заплановані навіть урочистості, приурочені до відкриття проекту «Калуська Венеція» з освяченням і концертом, які автор пропонує провести в рамках святкування наступного Дня міста.

Проект калушанки має усі шанси стати найбільш амбітним у рамках цьогорічного Бюджету участі. Це, водночас, зменшує його шанси на допуск до голосування та реалізацію. Очевидно, що навіть максимального фінансування, яке може отримати громадський проект, явно недостатньо для того, щоб реалізувати настільки масштабний задум. Наприклад, торік калушани підтримали пропозицію щодо очищення річки Сівка. З відповіді влади випливає, що лише на підтримання санітарного стану річки торік було виділено 199 тис. гривень, а на відновлення водорегуляційної споруди на річці Сівка в районі Домбровського кар’єру потрібно 400 тис. гривень.

Нагадаємо, що загалом цього року калушани подали 25 проектів на загальну суму понад 7 млн гривень. Це значно менше, ніж у минулому році: тоді було подано 45 проектів, 20 з яких допустили до голосування.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • Анонім (20:20 04/06/2018)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 176.111.49.35]

  вуйки, блін, як ви хірнею страдаєте! у вас у місті купа серйозних проблем, можна сказати якщо ви не вирішите їх то це "несумісно з життям" - наприклад у вас як ракова язва домбровський кар"єр, у вас можливо не буде ніякої води якщо лівниця обміліє, про такі мєлочі як відсутність роботи, або проблеми з вивезенням сміття не будемо говорити - а у вас мости кохання в голові, малолєтніх сцикух до громадських проектів взагалі не можна допускати, коханням треба займатись поки молодість не пройшла а не страдати по мостам.

 • ) (18:05 05/06/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.6]

  Завітайте на вулицю Євшана 13, Євшана 15 просто подивіться які там трави та нульовий дитячий майданчик.Діти розважаються,як можуть під будинком на лавочці хіба це весело?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.