До кінця червня на території Калуської ЗОШ №3 облаштують баскетбольний майданчик

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 843

Проект переміг у конкурсі Бюджету участі. Ідеальний проект баскетбольного майданчика коштує 450 тис. гривень. Його ж будуть робити так, щоб вистачило 300 тис. гривень.

 

Розмір Бюджету участі у 2017 році становив 1,5 млн гривень. Відтак, будь-який мешканець міста міг подати проект, який він вважає корисним громаді і, у випадку перемоги,спостерігати за тим, як його реалізують у 2018 році, інформують "Вікна".

Серед п'яти проектів-переможців три стосуються будівництва спортивних майданчиків: «Дитяча мрія — міні-поле для футболу на вулиці Рубчака» –  208 300 гривень; «Сучасний спортивний простір для дітей» (ЗОШ №7) – 300 000 гривень і «Сучасний вуличний баскетбольний майданчик» (ЗОШ №3) – 294 250 гривень.

Щодо влаштування баскетбольного майданчика на території третьої школи, то, за словами начальника управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради Богдана Грущака, зараз відбувається коригування ціни, оскільки зросли витрати на асфальтування. За договором на ці роботи передбачено місяць часу, однак реально можна буде вкластися приблизно у два тижні.

Ідеальний проект баскетбольного майданчика коштує 450 тис. гривень. Його ж будуть робити так, щоб вистачило 300 тис. гривень. Тому, вірогідно, і вигляд, і довговічність будуть не такими, як уявлялося.

Перший заступник міського голови Галина Романко зазначила: оскільки проект на території школи, яка має найбільше орендарів і, відповідно, спецкоштів, то міська влада буде звертатися до адміністрації школи, щоб заклад своїми ресурсами провів підготовчі роботи.

Місто розраховує, що на кінець червня три з п'яти проектів-переможців Бюджету участі будуть готові, зазначив Богдан Грущак.

А на майбутнє вирішили, що проекти, які очевидно є надто дорогими і ніяк не можуть бути реалізовані за ті суми, на які вони розраховані, треба одразу відхиляти. 

Цього року процедура відбору проектів Бюджету участі буде більш тривалою. Зокрема, на розгляд і доопрацювання проектів відведено три місяці (торік – місяць. – Авт.). З 1 по 21 вересня відібрані проекти будуть доступними для голосування, а переможців оголосять до середини жовтня.

Подання проектів стартувало 1 травня і триватиме до 31 травня на сайті Бюджету участі.

 

ВІКНА 1


Коментарів: 4

 • yurko (15:10 21/05/2018)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 93.170.118.54]

  Може я занадто критичний, але мені то трохи нагадує випадок, коли маленькому хлопчику за гарні оцінки пообіцяли на День народження PlayStation, а потім сказали - вибачай, але грошей вистачило лише на доміно crazy

  І взагалі, наступного року давай старайся мріяти більш приземлено Підморгую

 • yurko (15:12 21/05/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.170.118.54]

  Цікаво, що бабцям не сказали, що їх "проект" занадто дорогий crazy

  То ж лохторат! Хто рубатиме курку, яка несе золоті яйці?! Підморгую

 • я (20:31 21/05/2018)
  Оцінка: +1 / -1 | [IP: 188.163.29.4]

  Як ви вже задовбали своїм рагулізмом,рагулі з Рагуляндії Мільйони витрачаються на всяку хірню,а покосити траву немає коштів. Зараз масово цвіте трава їжа,чутливість до пилка якої має до 25% калушан Багато астматиків та дітей з хронічними бронхітами неймовірно страждають від цього. Більшість людей навіть не знає що мають алергію на пилок їжі та дивуються,чому це літом мають нежить та бігають по лікарях-аптеках у пошуках чудодійної пілюлі А ще світлі голови придумали зробити Калуш горіховою столицею. Робіть,але за межами міста

 • Роман (23:03 21/05/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.124.203.39]

  Позаду 3 школи сцять всі хто захоче, там прохідний двір.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.