До калуського училища з колядою завітала делегація працівників із художнього училища Львівщини. ВІДЕО

Категорія: Культура -> АкціїПереглядів: 437

ВПУ №7 міста Калуша відвідала делегація педагогічних працівників із художнього професійно-технічного училища №14 із селища Франкове Львівської області. Головна мета візиту – обмін досвідом роботи.

 

Обидва училища працюють у спільному проекті підписаному Міністерством освіти і науки України та компанією "Śniezka". Гостей із Львівщини ознайомили з навчально-матеріальною базою, також вони відвідали навчально-практичні центри, інформують "Вікна" з посиланням на "ТРК Незалежність".

Володимир Мельник, директор ВПУ №7 каже:

"Ми маємо змогу навчати наших учнів і використовувати сучасні матеріали, діло в тому, що коли учень йде на практику не кожен роботодавець може довірити практиканту дорогі матеріали. В нас є спонсори нам фірми надають ці матеріали і ми їх використовуємо в нашому навчальному процесі."

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • Анонім (16:12 16/01/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.237.244.62]

  ну це таке, може зі снєжкою і вчать працювати але по іншим спеціальностям при відсутності практики на заводах-будовах ВПУ7 просто фабрика по видачі дипломів. гріш ціна такій освіті без практичних навичок.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.