Дівчину, яка не повернулась до рідних з Італії, знайшли поблизу Калуша

Категорія: СоціумПереглядів: 1440

25-річна Вікторія Гринів з Коломийщини, яка зникла дорогою з-за кордону в Україну, знайшлася сьогодні в Калуші.

 

Про зникнення дівчини в соцмережі повідомила її одногрупниця Юлія Візнович. Як виявилось, рідні шукали дівчину майже місяць, інформує "Місто".

25-річна дівчина у 2014 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за напрямком “Викладач образотворчого мистецтва”. Опісля навчання у Вікторії, розповідає мама, почалася депресія.

14 липня дівчина поверталася автобусом з Італії, вийшла у Львові та зникла.

Нещодавно дівчина поїхала з сестрою на заробітки до Італії. Згодом сестри побили горщики і Вікторія втекла. За три дні у Римі карабінери знайшли дівчину і затримали. Дівчина видалила свою сторінку у соціальній мережі.

13 липня сестра посадила Вікторію на автобус до України. Наступного дня матір мала зустріти доньку на вокзалі у Львові, проте цього так і не відбулося.

Вчора стало відомо, що батько Вікторії повідомив редакцію, що донька жива і здорова. Дівчина осіла на будівництві в лісі поблизу Калуша. Там знайшла роботу охоронцем на будові. Власнику повідомила, що батьки її працюють за кордоном, сама родом з Івано-Франківська і шукає роботу. Він запропонував їй місце сторожа.

Батько дівчини пояснює, що їх не повідомила, де знаходиться, адже начебто загубила свій телефон і не пам’ятала номер телефону батька чи матері. Каже, що в дівчини й раніше були депресивні стани, тому по приїзді додому вони звернуться за приватною медичною допомогою.

ВІКНА 2


Коментарів: 3

 • Анонім (13:34 13/08/2017)
  Оцінка: +8 / -0 | [IP: 193.201.225.45]

  Скучна і банальна історія. Вопшем, бабі треба хлопа.

 • Роман (15:27 13/08/2017)
  Оцінка: +3 / -7 | [IP: 91.241.118.246]

  У кожного з нас своїх проблем у житті вистачає! Навіщо про якусь депресивну віку писати ще?!

  • ББА (19:19 13/08/2017)
   Оцінка: +0 / -2 | [IP: 90.209.23.112]

   Щоб її не шукали

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.