Делегація з Калущини побувала у Німеччині (ФОТО)

Категорія: ВладаПереглядів: 872

Делегація з Калуського району їздила на два дні у Німеччину. Калуських чиновників туди запросив керівник адміністрації  району  Кіфхойзер - Антьє  Гохвінд.

 У складі делегації були голова райдержадміністрації Іван Данів, голова районної ради Віктор Гільтайчук та начальник відділу організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації Роман Матіїв. Як йдеться на сайті Калуської РДА, ця поїздка була організована за власні кошти членів делегації.

Програма візиту містила ряд заходів, присвячених 25-й річниці утворення району Кіфхойзер.  На урочистих  заходах  були також делегації  з Румунії та двох районів Німеччини.

Члени калуської делегації подарували партнерам з Німеччини та  румунській  делегації буклети про  Прикарпаття, Калуський район та  Калуш, а також українські сувеніри. Чиновники Калуської РДА побували на екскурсії  на виноробному заводі в місті  Фрайбург та  найдовшому підвісному пішохідному  мості  Європи поблизу німецького міста Обергарц-ам-Броккен. 

Поїздка калуської делегації у район Кіфхойзер пройшла результативно: відбулися переговори щодо напрямів та форм взаємовигідної співпраці в майбутньому. Німецькі партнери пообіцяли наступного року приїхати в Україну.

Район Кіфхойзер знаходиться у складі федеральної землі Тюрінгія. Адміністративним центром  району є місто Зондерсгаузен. Район складається з 4 міст і 23 громад,   об’єднаних у 3 об’єднання громад, а також 6 міст і 10 громад, які до складу таких об’єднань не входять.

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 6

 • Анонім (11:54 04/07/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

  ну-тєс, ну-тєс, "поїзка відбулась результативно", хі-хі, відбулися "переговори" - і що? приїде німчура в калуську РДА будувати заводи з єврозарплатами чи може вуйок запросять на роботу на єврозарплату з повним соцпакетом в дойчландію?? які такі результати між укро і євро чиновниками виникли?? ще розумію як би то були бізнесмени, але чиновники видають на гора очковтіратєльство, показуху, демагогію а за словами распіли і откати - інших результатів у них і не може бути - кстаті то саме і до чиновників з ДЕ, тільки в ДЕ набагато більший досвід і масштаби.

  • ББА (19:34 07/07/2019)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.75.63.12]

   та враховуючи , що ти в кожній темі як затичка видаєш свої бредні , то всім тим ДЕ до твого досвіду ще повзти як до місяця

   • Анонім (17:32 08/07/2019)
    Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.222.202.12]

    хі, хі, ну тебе хохлоботіку на зарплаті ніхто не переплюне, ні по брєдовості коментарів ні по їхній кількості - з 13 року скільки там у тебе "повідомлень" - 20 тисяч?

    • ББА (04:45 11/07/2019)
     Оцінка: +0 / -0 | [IP: 146.198.233.112]

     що ти ватняк тут патякаєш ? давай уже вали подальше з американського інтернету , так як тебе уже чекають на скрєпнам чєбюрєкнєтє

     • Анонім (11:31 11/07/2019)
      Оцінка: +0 / -0 | [IP: 77.120.113.64]

      хі, хі, хохлоботік на зарплаті так переживає за чистоту дєвствєнного американського (с) інтернету аж сльозу вишибає - а ти попробуй написати заяву в піндостанську прокуратуру (адрес підказати?) - так мол і так, прашу атключіть кацапофф, ватнікафф від нашого інтернету - кстаті кацапи тобі ще і скажуть спасіба а то в них є думка що "хахли засрали весь интернет" - хоч перестанете пхатися зі своїм українством де вас не просять.

      • ББА (12:24 12/07/2019)
       Оцінка: +0 / -0 | [IP: 146.198.233.112]

       ти чьто ванька бєлєни абьєлся ? тобі же сказано що за те , що ти гадиш в американському інтернеті іцконно рюцкє герой кадиров відріже твою башку як мериканському шпійону .

       так що розкажи це тупим рюцкє мудакам , які пхаються всюди з своїм лайном рюцкє міра

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.