Цього року в Калуші утеплять більше будинків, ніж за два попередні

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 307

Калуська міська рада затвердила розподіл бюджету розвитку на поточний рік. Загалом на капітальні видатки розподіли понад 40,9 млн гривень. Це приблизно стільки ж, як і торік – 40,6 млн гривень.

 

Загалом у розвиток комунальної галузі місто щороку вкладає левову частку свого бюджету розвитку. Якщо в 2017 році через управління житлово-комунального господарства було профінансовано проектів більш ніж на 23 млн гривень, у 2018 році понад 30 млн гривень, то на цей рік  заплановано освоїти понад 27 млн гривень. Це мінімум, бо впродовж року гроші як правило додають, інформують "Вікна".

Видатки бюджету розвитку для комунальної галузі міста розділені на капіталовкладення в житловий фонд міста та в об’єкти благоустрою — утримання та розвиток дорік і дорожньої інфраструктури, тротуари, сквери тощо. І якщо минулого року видатки в житловий фонд і на благоустрій були приблизно однаковими, то цього року більшу частину коштів «комунального» розвитку планують вкласти саме в житловий фонд – понад 16,7 млн гривень. Причому, понад 11,5 млн гривень з них міська рада інвестує у капремонти покрівель і фасадів багатоповерхівок.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.