Цього року у Калуші планують намалювати ще один мурал

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 315

У грудні калуська міська рада затвердила програму розвитку культури міста на 2019 рік. Загалом програмою передбачено фінансування заходів на майже 2,5 млн гривень. Це трохи більше, ніж торік: програма розвитку культури на 2018 рік передбачала заходів на 2 млн 225 тис. гривень.

 

Найбільша стаття видатків програми – понад 1 млн гривень – на підтримку діяльності міського парку культури і відпочинку.  Ще 800 тис. гривень заклали для забезпечення проведення загальноміських культурних заходів, фестивалів, виставок тощо, понад 400 тис. гривень – на підтримку творчих колективів міста.  На підтримку книговидання місцевих авторів на поточний рік заклали 30 тис. гривень, інформують "Вікна".

100 тис. гривень за програмою розвитку культури передбачено на реалізацію проекту мурал-арту. За словами начальника управління культури Іванни Гринів, мурал хочуть зробити до Дня міста і логічно було б, щоб він з’явився на майдані Шептицького – на стіні будинку поруч з вже існуючим муралом. Натомість депутат Ольга Єланіна запропонувала інший варіант – на пр. Лесі Українки, 1. Управління культури планує організувати обговорення і залучити до нього мешканців міста. Пропозиції калушан щодо того, де має бути мурал, і як він має виглядати обіцяють врахувати. 

Нагадаємо, минулого року було проведено утеплення бічної глухої стіни дев’ятиповерхівки на майдані Шептицького. На це у міському бюджеті було закладено 290 тис. гривень. Однак на мурал кошти торік не заклали. А у 2017 році також до Дня міста на цьому будинку намалювали великий мурал: робота калуської художниці Вікторії Гетьманської із зображенням святого Архистратига Михаїла стала переможцем оголошеного в місті конкурсу. Той мурал коштував міському бюджету 130 тис. гривень. Так що закладених 100 тис. гривень на аналогічну за масштабом роботу може не вистачити. 

 

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • ББА (17:44 05/01/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 213.205.198.229]

  а що там таке цікаве відбувається поблизу Л.Українки 1 ? shok

 • Маряна (20:13 08/01/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.186.21]

  Краще б дорогу якусь відремонтували чи тротуар, а то йдучи по ти корявих тротуарах можна і ноги собі поламати задивившись на прекрасні муралиshok

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.