Цієї зими на дороги Калуша виїдуть вже два піскорозкидачі

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 928

Виконавчий комітет Калуської міської ради заслухав інформацію про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. План заходів, які слід виконати, було затверджено в травні цього року.

 

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Юрій Рекунов, у Калуші вже почали заповнювати мережі теплопостачання. Роботи, за його словами, виконані на 98%, інформують "Вікна".

Щодо дорожньо-мостового господарства, то підготовка до зими велася як силами самих комунальних підприємств, так і за рахунок міського бюджету. Зокрема, вівся капітальний і поточний ремонт доріг і проїздів. КП «Калушавтодор» вже заготовив 910 тонн суміші солі і піску — саме стільки і планувалося. Крім того, підприємство підготувало техніку для зимового підсипання доріг. Торік підприємство мало один піскорозкидач, цього року було придбано навісне обладнання і, відповідно, взимку на дороги міста виїдуть вже два піскорозкидачі.

КП «Ексоервіс», як повідомив Юрій Рекунов, теж провів підготовку спецавтомоблів для вивезення сміття.

Підготовку до зими житлового фонду міста забезпечували комунальні підприємства ЖЕО №№ 1 і 4 та управляюча компанія «М-Монтаж». Зокрема виконувалися роботи з капітального ремонту покрівель, заміни вхідних дверей у підвалах і під’їздах, прочищення вентиляційно-димових каналів, ремонту і заміни інженерних мереж тощо.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • иван (10:22 26/10/2018)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 46.149.190.244]

  оце комунальныки барченко и бакай будуть продавати талоны на бензин .

  и ниякого контролю нема злодии

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.