Через критичну ситуацію калуському ЖЕО №4 виділять майже 2 мільйони гривень

Категорія: Виконавча владаПереглядів: 634

Завтра на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати мають намір розглянути Програму фінансової підтримки комунального підприємства ЖЕО №4 на поточний рік.

 

Загалом програма розрахована на 1,9 млн гривень. Перший транш – 300 тис. гривень – мають намір виділити вже у січні. 29 січня відповідні проекти рішень на своєму засіданні підтримала депутатська комісія з питань бюджету.

Як зазначив у коментарі «Вікнам» директор ЖЕО №4 Василь Фурда, фінансова ситуація на підприємстві є критичною, збитки зростають шаленими темпами. Так підприємство втратило 40% житлового фонду, зменшилися і надходження від оренди, оскільки минулого року будинки передали в управління компанії «М-Монтаж». При цьому кількість працівників підприємства зменшилася менше, ніж на 20%: зі 160-ти до 130-ти працівників. Зокрема, в управляючу компанію пішли двірники, сантехніки. А, наприклад, управлінський персонал скоротити не вийшло, адже обсяг документації, бухгалтерських звітів тощо не змінився — змінилися лише цифри.

Крім того, за словами Василя Фурди, тарифи на послуги комунального підприємства зараз є збитковими і відшкодовують лише 60% від реальної вартості послуг. Нагадаємо, тарифи на послуги ЖЕО для калушан суттєво підвищили влітку 2017 року. Однак відтоді значно подорожчала електроенергія, зросли мінімальна зарплата, тарифи на вивезення твердих побутових відходів, газ, який споживають у гуртожитках тощо. 

Кошти, передбачені програмою фінансової підтримки підприємства, зазначив Василь Фурда, не покриють усіх збитків. Але вони, принаймні, дозволять вчасно оплачувати енергоносії та утримувати гуртожитки, а на території обслуговування ЖЕО №4 їх є дев’ять.

Нагадаємо, міська рада вже затвердила програми фінансової підтримки на 2019 рік двох комунальних підприємств: КП «Водотеплосервіс» — на 10 млн гривень і КП «Екосервіс» — на 500 тис. гривень.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Ігор (14:58 31/01/2019)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 46.149.186.18]

  GanbaТРЕБА МЕНШЕ КРАСТИ, ЯКЩО ТИ ДИРЕКТОР КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТО НЕ МАЄ ЧОГО ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТУ ОТРИМУВАТИ СВОЮ ФІРМУ, В ТОМУ Ж КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.