Будинок в історичному центрі Калуша можуть капітально відремонтувати. ФОТО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 1466

Працівниками управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради надали практичну та методичну допомогу ініціативній групі мешканців житлового будинку, що на вул. Грушевського, 42, 44 щодо створення та діяльності ОСББ.

 

За такої умови можливе виділення коштів для проведення капітального ремонту житлового будинку за даною адресою відповідно до міської «Програми стимулювання створення та підтримки ОСББ у м. Калуші на 2016-2017 роки», інформують "Вікна" з посиланням на управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради.

Мета зустрічі — створення та реєстрація ОСББ  «Грушевського, 42, 44»  та звернення голови ОСББ на ім’я начальника УЖКГ міської ради щодо капітального ремонту житлового будинку, а саме: (ремонт покрівлі, фасаду, під’їздів, підвалу, балконів та асфальтобетонного покриття прибудинкової території).

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Бодя Білдер (07:23 15/07/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 194.44.127.155]

  Вигідніше знести та побудувати новий

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.