Береги Сівки в Калуші укріплять до кінця року

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 318

4 червня управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради уклало догорів на проведення робіт з берегоукріплення річки Сівка на території міста.

Роботи виконуватиме калуський підрядник – Товариство з додатковою відповідальністю «Карпатнафтобуд». Згідно з договором, термін виконання робіт – 2 грудня 2019 року. Сума договору становить 1 млн 890,9 тис. гривень включаючи 315 тис. гривень податку на додану вартість. Левову частку вартості реалізації проекту – понад 1,2 млн гривень становить вартість матеріалів.

Нагадаємо, міська влада мала проблеми з визначенням підрядника для проведення берегоукріплення річки Сівки. 10 квітня відбувся перший тендер, переможець якого ТОВ ПМК-77 не подав необхідні для укладання договору документи. Тож було оголошено ще один тендер, торги відбулися 14 травня.  Участь у другому тендері взяли двоє учасників: ПП "АрхІміджБуд" з пропозицією понад  1 млн 895 тис. гривень і Товариство з додатковою відповідальністю "Карпатнафтобуд", яке запропонувало меншу ціну –  майже 1 млн 891 тис. гривень.

Проект берегоукріплення річки Сівка передбачає очищення каналу річки, укріплення дна і схилів залізобетонними плитами, а також укріплення відкосів георешіткою. За проектом, берегоукріплення буде проводитися по обидва боки від моста на проспекті Лесі Українки – по 70 метрів з кожного боку від вулиці Сівецька (поблизу управління Пенсійного фонду) до моста на вулиці Чорновола.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.