Депутатська комісія по КМТ з пріоритетами визначилася: зберегти телебачення і покращити мікроклімат

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 130

Вчора відбулося перше засідання депутатської комісії міськради, на яку поклали відповідальну місію - вивчити ситуацію на Калуському міському телебаченні та подати свої висновки до затвердження на сесії бюджету на наступний рік.

Нагадаємо,  що на міському телебаченні виник черговий конфлікт між керівництвом та працівниками. Приводом став наказ директора про скорочення трьох посад. Окрім тенденційного скорочення, телевізійників також обурює бальна система оцінювання роботи та нездоровий морально-психологічний клімат у колективі. Двотижневе протистояння дійшло до того, що 15 грудня о 16.00 КМТ не вийшло в ефір.

Читати далі...

Хатинка дядечка Ігоря, або Як в Калуші відкривали хатинку Святого Миколая

Категорія: СоціумПереглядів: 541

По обіді 12 грудня усі діти, чемні і не дуже, у супроводі батьків, а хтось і сам, поспішали у парк відпочинку імені Івана Франка на відкриття хатинки Святого Миколая.

Приміщення резиденції святого знаходиться одразу при вході в парк. Довгі роки воно пустувало, а дідусі та бабусі теперішньої малечі пам’ятають часи, коли цей будиночок слугував буфетом. Та зараз і слова такого, від якого віє «радянщиною», ніхто не вживає.

Читати далі...

Комісія з питань комунальних ЗМІ міста розглядає питання стосовно конфлікту в колективі Калуського міського телебачення

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 132

Сьогодні в Калуші засідає комісія з питань комунальних ЗМІ міста, яка розглядає питання стосовно конфлікту в колективі Калуського міського телебачення, що призвело до зриву ефіру.

Додамо, що вчора шестеро працівників КМТ направили звернення до виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міськради Олександра Челядина. В ньому зокрема зазначено, що вперше за багато років з вини директора Віталія Крохти було зірвано вихід телебачення в ефір о 16.00. В час, відведений для формування ефіру, головний та випусковий редактори Катерина Арсені  та Руслана Овсеєнко, перебуваючи на робочих місцях, не виконували своїх безпосередніх службових обов’язків.

Читати далі...

Військовий із Калущини “Невмирущий”: Щоб не потрапити в полон, кожен із нас має при собі гранату

Категорія: СоціумПереглядів: 228

Вони понад три місяці спілкувались по телефону і тільки 9 грудня зустрілися, а познайомив їх бронежилет.

Мова йде про голову районної ради Василя Дзундзу та добровольця, сержанта взводу забезпечення 128-ої гірсько-піхотної бригади, що дислокується в Дебальцеве, уродженця Негівець Юрія Івановича Равликовського (позивний “Невмирущий&rdquoПідморгую.

Своїх благодійників Юрій Іванович знає поіменно і в цю 10-денну відпустку хоче кожного знайти, щоб подякувати, пишуть ”Вісті Калущини”.

Читати далі...

Біля «Дельта Банку» розлючений натовп

Категорія: СоціумПереглядів: 1331

Клієнти «Дельта Банку» в Україні уже кілька днів поспіль не можуть зняти гроші з банківських карток та повернути свої депозити. Офіційна сторінка банку не працює.  Не оминула ця ситуація і Калуш.

16 грудня перед відділеннями банку у нашому місті утворився натовп. Люди агресивно налаштовані і займають чергу, щоб забрати свої гроші з 6-ї ранку. Це – пенсії, соціальні виплати, депозити, зарплати.

Читати далі...

Директор КМТ: Я не міг навіть знати про те, що комусь захотілось зірвати вихід ефіру

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 106

Директор КП "Державна студія "Калуське міське телебачення" Віталій Крохта надіслав листа на дресу "Вікон": "У зв’язку із опублікуванням на сайті vikna.if.ua чергового звернення працівників КМТ прошу розмістити спростування фактів, наведених у зверненні". Друкуємо текст листа повністю.

15 грудня на оперативній нараді працівників КМТ о 10:30 розглядались  два питання щодо виконання обов’язків головного та випускового редакторів, а саме тих посадових осіб, які відповідають за складання і трансляцію ефірів. Оголошено заяви Катерини Арсені та Руслани Овсеєнко з проханням звільнити їх від виконання обов’язків головного та випускового редакторів відповідно, а також про їхню згоду на перевід на попередні посади оглядача і спеціального кореспондента. На нараді доручено виконання обов’язків головного редактора Олександру Смалю та виконання обов’язків випускового редактора Юрію Ліушу, а також запропоновано їм зайняти за переводом відповідні посади головного редактора та випускового редактора за їхньою згодою. Оскільки О.Смаль та Ю.Ліуш попросили час на роздуми щодо переводу, усі погодились провести наступну нараду о 17:00, на якій вони дадуть відповідь щодо переводу.

Читати далі...

Цієї ночі на Калущині у вогні загинула людина

Категорія: СоціумПереглядів: 105

За інформацією рятувальників сьогодні блмизько пів на четверту годину ранку в селі Кропивник виникла пожежа житлового будинку.

На місці пожежі виявлено тіло власника 1923 року народження. Причина виникнення пожежі – встановлюється.

Загалом з початку року на Прикарпатті виникло 1764 пожеж, у вогні загинуло 48 осіб.

Читати далі...

КМТ не вийшло в ефір. ЗВЕРНЕННЯ

Категорія: АкціїПереглядів: 397

Шестеро творчих працівників комунального підприємства "Державна студія "Калуське міське телебачення" оприлюднили Звернення щодо безпрецедентної ситуації, яка склалася у комунальному ЗМІ: в ефір не вийшла програма, анонсована о 16.00. Імовірно, будуть зірвані і наступні виходи.

В. о. міського голови Секретарю Калуської міської ради Челядину О. І.

Депутатам Калуської міської ради

Читати далі...

Знаєш про корупцію — телефонуй в прокуратуру

Категорія: КриміналПереглядів: 368

Для оперативного реагування на факти корупції та інші ганебні вчинки в прокуратурі Івано-Франківської області продовжує функціонувати  «телефон довіри» та «електронна пошта довіри», інформують "Вісті Калущини" з посиланням на обласну прокуратуру. 
Щоб запобігти корупційним правопорушенням, жителі Прикарпаття повинні своєчасно повідомляти правоохоронні органи про відомі їм факти вчинення посадовими особами корупційних дій. Недопустимим є надання службовим особам неправомірної вигоди за виконання чи невиконання будь-яких дій з використанням службового становища. 
Кожен такий факт передбачає кримінальну відповідальність як особи котра передає неправомірну вигоду, так і особи, котра її одержує.

Читати далі...
Для розміщенння реклами на нашому порталі залишіть свої контактні дані. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Організація:
Контактне ім'я:
Номер тел:
Ел.пошта:
Коментар:

Скільки буде сім плюс п'ять?

Наш портал зацікавлений у збереженні історичної пам'яті Калуша. Якщо у Вас є фото давнього Калуша чи інша інформація про наше місто, пришліть нам, будь ласка. Ми розмістимо їх на нашому сайті зі збереженням авторства наданих матеріалів.

Фото чи скани можна надіслати через дану форму:

Файл: 1.

Ще фото +
Ваше ім'я:
Номер тел:
Ел.пошта:
Коментар:

Скільки буде чотири плюс дев'ять?

Фото Калуша на нашому сайті можна переглянути ТУТ