Минулоріч хімічними підприємствами області реалізовано продукції на 155,5 млн. грн.

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 44

За інформацією ГУ статистики, хімічній та нафтохімічній промисловості належить одне з провідних місць серед видів промислової діяльності області. За 2014 рік обсяг реалізованої продукції галузі, яка представлена підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів та виробництва гумових і пластмасових виробів, склав майже 1,7 млрд. грн. або 7,3% загального обсягу реалізації у промисловості області.

Читати далі...

«Даноша» розпочала онлайн голосування за соціальні проекти

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 113

Соціальний фонд, який компанія «Даноша» створила у 2011 році для надання підтримки місцевим громадам, кожного року допомагає реалізовувати соціальні проекти жителям Калуського, Галицького та Жидачівського районів.Головна мета роботи цього фонду – сприяти розвиткові місцевої спільноти, покращити співпрацю, дбати про благоустрій сіл, приймати активну участь у житті громад та надавати фінансову підтримку. Це дає можливість громадам тих сіл, де компанія веде свою діяльність, звернутися до ТзОВ «Даноша» та отримати фінансову підтримку для реалізації певного проекту, який має важливе соціальне значення.

Читати далі...

У Гошеві відбудеться І Міжнародний фестиваль карильонного і дзвонового мистецтва

Категорія: АкціїПереглядів: 58

Перший міжнародний фестиваль карильонного і дзвонового мистецтва «Дзвони Ясної Гори єднають усіх» пройде 14 червня в селі Гошів Івано-Франківської області.

У програмі фестивалю:

9.00-11.00 Науковий семінар з історії дзвонів та дзвонового мистецтва.

11.00 – Божественна Літургія. Благословення Найсвятішими Тайнами.

13.00 – Концерт карильонної музики за участі: Ірини Рябчун, Олесі Ростовської, Георгія Черненко, Ганни Касприської.

Читати далі...

В Калуші українську мову найкраще знають гімназисти

Категорія: СоціумПереглядів: 102

Так, 76% з них, на тестуванні з цього предмету, отримали бали високого рівня.

Як уже повідомляв тижневик «Калуш ПРО», 13 травня були оголошені результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, які цього року були враховані і як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Відповідно, окрім рейтингової оцінки, що визначалася за шкалою від 100 до 200 балів, Український центр оцінювання якості освіти затвердив окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу від 1 до 12 балів.

Читати далі...

В Долині на міському озері гине риба (Фото)

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 79

До берега вода прибиває доволі великі рибини. Що з ними трапилось?

На Долинському міському озері гине риба

Про це ми запитали голову ГО «Рибалка» Івана Гриньківа. Подаємо його коментар:

– Як і кожного року, в цю пору починає гинути товстолобик. На жаль, ця велика за розмірами риба має імунітет слабший, ніж інші види риб. Тому і потерпає від нашестя бактерії костія. Цей паразит активізується щойно достатньо прогріється водне плесо. Костія забиває рибам зябра і через нестачу кисню вони гинуть.

Читати далі...

До Верхньої хочуть приєднати сім сільських рад і розвивати зелений туризм. АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

Категорія: Соціум -> ВладаПереглядів: 215

"Вікна" продовжують знайомити читачів із варіантами об'єднання громад району. Сільські голови, нагадаємо, запронували на теритрії району утворити п’ять громад. Центром однієї із них має стати село Верхня, до складу якої увійде вісім сільських рад з чотирнадцятьма селами.

Зокрема, села Верхня, Завадка, Болохів, Стефанівка, Збора, Кулинка, Санькова, Мостище, Копанки, Негівці, Гуменів і Довгий Войнилів, а також присілки Іванкова та Вилки, повідомляють ”Вікна”.

Читати далі...

Працівники «Даноші» будують фортифікаційні споруди на Донеччині

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 191

Про це «Вікнам» повідомила керівник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку ТзОВ «Даноша» Любов Богачевська.

Нагадаємо, на сесії міської ради до військового комісара об’єднаного Калусько-Рожнятівського військового комісаріату звернувся депутат Ярослав Кущак. Депутат намагався з’ясувати, за якими принципами військкомат проводить мобілізацію. Адже, на одному із калуських підприємств працівники військкомату вручили повістки власнику, головному бухгалтеру та інженерно-технічному персоналу. Підприємство — на грані закриття.

Читати далі...

Об’єднавши всі села з Калушем, громада ліквідує зайві управлінські структури і отримає розвиток. АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

Категорія: ВладаПереглядів: 210

На Калущині розглядають два варіанти об'єднання громад району. Один із них — об'єднання всіх 54-ох сіл та міста з адміністративним центром у Калуші. Прихильники такого варіанту акцентують на тому, що в районі немає інших центрів економічної активності, що майже всі села розташовані у 20-кілометровій зоні від міста. А з утворенням об’єднаної територіальної громади буде можливість залучити бізнес міста до інвестування в аграрну сферу, будівельну та переробну галузі, а це передбачатиме створення нових робочих місць у селах району.

Як повідомляли “Вікна”, робоча група з розробки перспективного плану формування територій громад підготувала два варіанти об’єднання спроможних територіальних грома. Перший — об’єднання Калуша і Калуського району. Другий варіант був розроблений за ініціативою сільських голів і передбачає об’єднання сіл і селища району у п’ять громад із центрами Верхня, Новиця, Голинь, Вістова і Войнилів.

Читати далі...

Калуська міська рада виділила допомоги учасникам АТО

Переглядів: 77

На сесії міськради було прийняте рішення про надання одноразової грошової допомоги 23 учасникам АТО.

За словами начальника управління соціального захисту населення міської ради Любові Федоришин, 22 військових виділять по 5 тисяч гривень і одному, який отримав поранення, – 15 тисяч гривень, оскільки 5 тисяч він отримав раніше.

Разом з тим начальник управління зазначила, що одноразові грошові допомоги із міського бюджету в цьому році отримали 93 учасники АТО і це сягає близько півмільйона гривень.

Читати далі...

Для розміщенння реклами на нашому порталі залишіть свої контактні дані. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Організація:
Контактне ім'я:
Номер тел:
Ел.пошта:
Коментар:

Скільки буде сім плюс п'ять?

Наш портал зацікавлений у збереженні історичної пам'яті Калуша. Якщо у Вас є фото давнього Калуша чи інша інформація про наше місто, пришліть нам, будь ласка. Ми розмістимо їх на нашому сайті зі збереженням авторства наданих матеріалів.

Фото чи скани можна надіслати через дану форму:

Файл: 1.

Ще фото +
Ваше ім'я:
Номер тел:
Ел.пошта:
Коментар:

Скільки буде чотири плюс дев'ять?

Фото Калуша на нашому сайті можна переглянути ТУТ