У калуських борчинь – три медалі Київського міжнародного турніру

12 травня, в заключний день XXIII Київського міжнародного турніру з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, три медалі цих престижних змагань здобули вихованки калуської школи боротьби.
Переглядів: 532
Усі троє калуські борчині є майстрами спорту України міжнародного класу й мріють здобути ліцензії літні Олімпійські ігри

Нагороду найвищого ґатунку виборола найдосвідченіша й найстарша серед наших борчинь — 29-річна Ірина Чихрадзе-Харів, яка тренується в заслуженого тренера України Ігоря Барни та ще донедавна його вихованця, а нині тренера Андрія Кучми. Вона посіла перше місце у ваговій категорії до 57 кг, перемігши у фінальній сутичці теж уже надзвичайно титуловану 24-річну землячку Тетяну Кіт з рахунком 4:2, яка тепер тренується під керівництвом срібного призера Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні Андрія Стадніка, інформує "Нафтохімік-Калуш".

Ще одну срібну медаль Київського міжнародного турніру здобула у ваговій категорії до 53 кг 22-річна калушанка Христина Береза, наставником якої є заслужений тренер України Юрій Кірілов. На шляху до фіналу Христина перемогла досвідчену 29-річну львівську борчиню Ірину Гусяк (4:2) і дуже сильну грецьку спортсменку – багаторазову призерку чемпіонатів Європи та світу, дворазову чемпіонку Середземноморських ігор, учасницю двох Олімпійських ігор Марію Преволаракі (2:1). Гідно протистояла вона і у фіналі ще одній титулованій суперниці зі Львова 29-річній Юлії Хавалджі, але, на жаль, цю сутичку програла з рахунком 5:7.

Усі троє калуські борчині є майстрами спорту України міжнародного класу й мріють здобути ліцензії літні Олімпійські ігри, які проводитимуться в 2020 році в Токіо (Японія). Серед них одружена тільки Ірина Чихрадзе-Харів, яка з чоловіком, теж борцем, виховують сина. Тому дуже приємно, що саме в День матері, зробила собі й своїй сім’ї чудовий подарунок, здобувши золоту медаль XXIII Київського міжнародного турніру з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвяченого видатним українським борцям та тренерам.

Раніе йшлося, що калушанин Андрій Свирид здобув бронзу в міжнародному турнірі.